Pachový ohradník na krtky a hraboše 200 ml

Kód: ANTIFER-KK
439 Kč –9 %
vyr 16Krtek s rozprasovacem
439 Kč –9 % 399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem

Antifer proti KRTKŮM A HRABOŠŮM - pachový ohradník na krtky, hraboše a hryzce - obsah 200 ml. Zdarma 10 ks aplikačních válečků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antifer proti KRTKŮM A HRABOŠŮM - odpuzuje krtky, hraboše a hryzce - obsah 200 ml

Zdarma získáte 10 ks aplikačních válečků z dřevovlny na které lze odpuzovač krtků aplikovat.

Přípravek slouží jako ochrana před výskytem krtků a hrabošů. Přípravek je charakteristický jedinečným složením několika pachů, díky kterému lze předejít nežádoucímu výskytu krtků a hrabošů v místě aplikace.

 JAK NA KRTKY

Krtek obecný je menší, černý hmyzožravec, vyskytující se na polích, loukách, v parcích a zahradách. Žije několik decimetrů pod zemí. Buduje chodby - jednak obytné, ale také okružní, na kterých loví potravu. Přitom tvoří na povrchu typické hliněné hromádky zvané krtinec či krtina.

HYZDÍ KRTINCE VAŠI ZAHRÁDKU?

Odpuzovač krtků chrání Váš pozemek proti krtincům

Pachový plašič krtků – ANTIFER je 100% záruka, že se krtek na Vaší zahrádce již neobjeví.

Přípravek krtkům silně zapáchá, postupně se uvolňuje do chodeb a krtky vytlačuje, a tak se je daří trvale odehnat.

Krtek se živí převážně bezobratlými živočichy, které vyhledává pomocí sluchu a čichu a vyhrabává je ostrým čumáčkem. Mezi jeho potravu patří například hmyz a jeho larvy, ještěrky, ale dokonce i žáby a myši. Žížaly ochromuje kousnutím do nervového centra a skladuje je jako zásoby na horší časy. Denně dokáže spotřebovat téměř tolik potravy, co sám váží.

                                                                                          

JEDNODUCHÁ APLIKACE

Přípravek se aplikuje několika stisknutími postřikovače na námi dodávanou ekologickou dřevovlnu (použít lze i látku nebo buničinu) a umístěte do krtince (lopatkou nebo rýčem odhalte chodbičku a do chodbičky umístěte nastříkaný svazek dřevovlny). Přípravek je účinný přibližně po dobu 4 týdnů, v závislosti na počasí. Během aplikace přípravku používejte ochranný oděv a ochranné rukavice. Při potřísnění kůže či zasažení očí důkladně opláchněte vodou. Při požití vyhledejte ihned lékaře! Přípravek nesmí být použit jinak, než je uvedeno v návodu. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv!

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače krtků
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg